Akasya Acıbadem Projesi Hakkında Bilgiler, Resimler

Akasya Acıbadem


İstanbul doğasına kavuşuyor
Akasya'mn doğal dünyasına hoş geldiniz...
Bazen, şehir hayatının hareketliliğini ve sunduğu tüm olanakları sonuna kadar yasamak isteriz. Bazense günlük yaşamdan uzaklaşıp, doğanın sakinliği ve pozitif enerjisiyle yenilenmeyi özleriz.
Şimdi, şehrin ve doğanın tüm güzelliklerini aynı anda, hem de İstanbul'un içinde yaşayabileceğiniz yeni bir seçenek var: Akasya!

Central Park
Akasya'nın kalbi burada atıyor!
Yaşanılacak en gözde yerler, içinde mavi ve yeşili bir arada barındıran şehirlerdir; İstanbul gibi... Central Park da İstanbul'a değer katan, 26.000 m2'(İk yeşil alanı ve İçinden geçen masmavi su yollarıyla çok özel bir buluşma noktası.
Akasyalılar İçin gerçek bir dinlenme ve yenilenme alanı olan bu park, modern yaşamın merkezinde, huzurlu bir durak. Burada yeşilin pozitif etkisiyle dinlenebilir, sakince kitabınızı okuyabilirsiniz. Sevdiklerinizle restoran ve kafelerde vakit getirebilir. amfitİyatroda eğlenceli bîr etkinliğe katılabilirsiniz.
Akasya'nın tam kalbinde yer alan Central Park'ta kendinizi çok iyi hissedecek, birçok farklı seçeneği bir arada bulacak, doğanın pozitif enerjisini yaşamınıza katacaksınız.

Havuzda kumsal keyfiyi doğal bir yaşam merkezi
Dinamik bir sosyal yaşam, doğayla bir aradayken daha da vazgeçilmezdir. Akasya Yaşam'ın sağlık ve enerji dolu yaşamı sizlere yepyeni deneyimler yaşatacak. Yaklaşık 900 mz büyüklüğünde, İstanbul'da ilk ve tek kumsalı olan açık havuz İle tatil keyfini şehrin İçinde yaşayacaksınız. Bu benzersiz kumsallı havuzda hareketli ve keyifli anlar geçirdikten sonra, restoran ve karede dinlenebilirsiniz. Akasya Yaşam'dakİ modern tesislerde spor yaparken, doğanın enerjisiyle formda kalacaksınız.
Her günü dinamik ve sağlıklı yaşamanız için tasarlanan Akasya Yaşam'da hayattan aldığınız keyfi artıracaksınız.


Akasya Acıbadem İLETİŞİM BİLGİLERİ
Show

Adres:
Akasya Acıbadem. Üsküdar 34660 İstanbul, Türkiye
Tel: +90 216 428 31 32
Faks: +90 216 340 69 96
E-mail: info@safgy.com
Web: www.safgy.com

Akasya Acıbadem İnşaat Firmaları
SAF Gayrimenkul ,