Cemtaş inşaat Hakkında Bilgiler, Konut Projeleri

Cemtaş inşaat

Cemtaş inşaat

Firmamız 1986 yılında Tez İş Ltd.Şirketi olarak kurulmuştur.1990 yılından bu yana firmamız CemTaş inşaat olarak bünyesindeki tasarım ve uygulama ekibi ile hizmetlerine devam etmektedir.

CemTaş güçlü kadrosu ile inşaat hizmetlerinin hemen her alt konu başlığında hizmet vermektedir.Büyük ölçekli konut projeleri,fabrika yapıları,villa inşaatları gibi geniş yelpazede birçok tasarım ve uygulama hizmetleri firma bünyesinde gerçekleştirilmektedir.inşaat projelendirme ve yapılandırma çalışmalarına,arazi geliştirme aşamasında başlayıp,projelendirme ve uygulama safhaları ile son bulmaktadır. İnşaat sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaç edinmiştir.

CemTaş hizmet alanındaki etkinliklerine ,müşteriye hizmeti,ekonomik,güvenli,estetik ve hızlı biçimde sunmayı,mimarlık ve mühendislik mesleğinin etik kuralları çerçevesinde hareket etmeyi prensip edinmiştir.
MERKEZ
Adres: Zuhurat Baba Mh. Kent Sk. Ulusoy Apt. No:8/4 Bakırköy/İstanbul
T: 0212 543 45 80-82
F: 0212 583 53 00

SATIŞ OFİSİ
Adres: Mehterçeşma Mh. Nazım Hikmet Bulvarı Cemtaş Evleri-Beylikdüzü/İstanbul
T: 0212 852 96 43
Web: www.cemtasinsaat.com